Služby

V Dermitage pro Vás máme připravené tyto služby.

Všechny jsou prováděny našimi proškolenými zaměstnanci v rodinném prostředí, kde klademe veškerý důraz na spokojenost našich klientek.

Správně provedený permanentní make-up umožňuje získat mladistvější vzhled. Obočí tzv. vláskování nebo 3D Vám vytvarujeme do dokonalých a tváři lichotících linií, rty získají na plnosti díky precizní kontuře a vystínování, případně také plnost rtů podpoříme barvou.

Obočí je velmi důležitou součástí výrazu obličeje. Tvář bez obočí je jako obraz bez rámu.

Velmi přirozené ošetření, které aktivuje v pokožce tvorbu vlastního kolagenu s dlouhodobým účinkem a spouští kaskádu omlazujících procesů v kůži. Metoda vhodná pro všechny typy pleti a jakýkoliv věk.

Zažijte úžasný pocit lehkých nohou s mimořádnou jemností po ošetření Calluspeeling. To vše bez použití skalpelů a frézek. Nejen nožkám, ale i rukám je u nás věnována zvýšená péče a pozornost.

Netrapte se s chlupy!

Nabízíme Vám trvalé odchupení, které je bezbolestné a znamená skutečný konec holení a zarůstajících chloupků! Chloupky odstraníme na těle i obličeji, a to jak ženám, tak mužům.

Termín ”face lifting bez skalpelu” je často spojován s různým ošetřením. Skutečně neinvazivní protivráskové ošetření pro ženy a mužes  prokázaným účinkem je radiofrekvence.