O nás

Dermitage

Estetické centrum pokrokových technologií a značek

Ivetinou snahou a celoživotní filosofií je přinášet k nám do Čech a následně zastupovat skutečné lídry v oblastech, ve kterých podniká, a ve kterých uplatňuje své dovednosti. Získala proto specifické certifikáty v rámci exkluzivních zastoupení a školení pro mnoho světových značek.

Můžete se s ní tedy setkat jako s certifikovanou školitelkou značky Xtreme lashes (prodlužování řas), Mavex (švýcarská pedikúra a manikúra), Genosys (mikrojehličkování a permanentní make up) a Microblading SofTap , Genuline a BrowLine.

Seznamte se s naším týmem

Iveta Pecháčková

majitelka Dermitage s.r.o. a školitelka

Iveta sbírala své zkušenosti v rámci 20 let v oboru estetické medicíny a kosmetologie na prestižních předních pracovištích, jako jsou Ústav lékařské kosmetiky Praha a Plastická chirurugie a popáleniny FNKV Praha. K jejímu profesnímu rozvoji významně přispěly také zahraniční stáže v USA, Holandsku, Francii, Švýcarsku a Polsku.

Ivetinou snahou a celoživotní filosofií je přinášet k nám do Čech a následně zastupovat skutečné lídry v oblastech, ve kterých podniká a ve kterých uplatňuje své dovednosti. Získala proto specifické certifikáty v rámci exkluzivních zastoupení a školení pro mnoho světových značek. Můžete se s ní tedy setkat jako s certifikovanou školitelkou značky Xtreme lashes (prodlužování řas), Mavex (švýcarská pedikúra a manikúra), Genosys (mikrojehličkování a permanentní makeup) a Microblading SofTap a Genuline a BrowLine.

Kristina Nováková

Podpora týmu Dermitage na pozici asistentky - provoz kanceláře, školení, objednávky, veletrhy

Mezi její koníčky patří nové trendy v kosmetice, cestovaní, horská cyklistika a zdravý životní styl.

Renata Kadeřábková

Švýcarská pedikérka

Renata Kadeřábková pracuje v oboru kosmetiky od roku 1993. Ve službách nejprve v salonu Guerlain, potom v salonu Dior a posledních 8 let v salonu Pevonia. Ovládá precizní ošetření skalpelem, tzv. mokrou klasickou pedikúru, medicinální a švýcarskou pedikúru. V péči o ruce klasickou, Spa a švýcarskou manikuru. Také aplikuje Shelack. Při lakování preferuje laky značky Dior a Chanel. Volný čas nejraději tráví se svou rodinou, především se třemi vnoučaty. Má ráda psy, kočky, květiny a lidi.
Jste-li z Prahy a okolí, můžete se objednat na tel. čísle 777 121 119.

Eliška Novotná

Posila týmu Dermitage - veletrhy

Studentka Policejní akademie. Ráda komunikuje s lidmi, snaží se, aby v co nejvyšší možné míře bylo vyhověno přáním zákazníka. Volný čas tráví sportem, zábavou s přáteli nebo sama s dobrou knihou.

Externí Certifikování školitelé

Jana Sálová

školitelka Švýcarské pedikúry a manikúry - Královéhradecký kraj

Jana je velkou zastánkyní zdraví nohou a jejich vlivu na celé tělo i mysl. Dlouhá kariera ve farmaceutické firmě na vedoucí pozici ji přilákala k pedikúře, jako možnosti starat se o své tělo – konkrétně o nohy. Při jejím ošetření Švýcarskou pedikúrou si hluboce zarelaxujete u neuvěřitelné masáže.
Jste-li z Královéhradeckého kraje a okolí a máte-li zájem o švýcarskou pedikúru, neváhejte ji kontaktovat. Jako profesionál i jako klient. Jana Sálová, Nová Paka. Tel. číslo 774 126 126

Dita Marcinová

Certifikovaná školitelka na Moravě pro značky Xtreme Lashes, Mavex Švýcarská pedikúra, Neyes

V roce 1994 odmaturovala na střední odborné škole ve Vizovicích - obor kosmetika.
Poté studovala pedagogické vzdělání v Olomouci a 8 let na škole ve Vizovicích vyučovala odborné předměty a odborný výcvik.
V roce 1998 začala sama v tomto oboru podnikat a současně získávala další zkušenosti u modelingové a reklamní agentury.
V roce 2006 založila své Estetické Centrum ve Vsetíně.
Byla mezi prvními Certifikovanými stylistkami Xtreme Lashes v ČR. Pak s každou novou značkou, kterou Dermitage získala k zastoupení, byla Dita opět mezi prvními, kdo se zaškolil.
Její Estetické Centrum je považováno za jedno z nejlepších v okolí a kvalita výrobků Ditě zaručuje stálou a spokojenou klientelu. Díky všech jejím zkušenostem jsme velmi rádi, že je naší certifikovanou školitelkou na Moravě pro značky Xtreme Lashes, Mavex Švýcarská pedikúra a Neyes.

Externí Certifikování školitelé - Slovenská republika

Mgr. Kristína Uhlárová

Školitelka Švýcarské pedikúry a manikúry - Banská Bystrica

Kristína je naše certifikovaná školitelka, která učí správné postupy ošetření Švýcarské pedikúry a manikúry na Slovensku v Banské Bystrici. Pedikúře a manikúře se věnuje již mnoho let, zaměřuje se na komplexní ošetření rukou i nohou a věnuje se nehtovému dezignu. V případě zájmu o školení či ošetření ji neváhejte kontaktovat. Tel. číslo 0915 739 081