Dermitage Blog

ZVĚTŠENÍ RTŮ

Objem rtů

je nejčastější výkon prováděný na rtech. 

Kuřácké vrásky kolem rtů

je druhý nejčastější výkon.

Pro obé se využívá přípravek kyseliny hyaluronové, která se injekčně vpravuje do rtu. Podle technologie výroby se jedná o různě dlouho stabilní kyselinu hyaluronovou od 6-18měsíců. Kyselina se tedy v průběhu této doby vstřebává a je třeba ošetření opakovat po určité době.

Zpevnění kontury

se provádí pomocí 100% vstřebatelných mezonití, kdy dochází k vykonturování rtu. Toto ošetření je vhodné i preventivně proti tvorbě kuřáckých vrásek a dá se kombinovat i s výplní a permanentním makeupem.

Výplňové materiály

Kyselina hyaluronová

Podle druhu a výrobců se liší kvalita, cena i trvanlivost. Nejdůležitější je zde kvalita.

Vlastní plazma

Jedná se o tzv. PPP (plazma chudá na krevní destičky), které  je mnohem větší množství a zbývá po provedení  plazmaterapie (PRP). Ta se poté pomocí speciálních setů připraví v plazmainkubátoru na auotlogní výplň. Je jí jednak velké množství a jednak je Vaše vlastní, bez přídavku čehokoliv cizího, a tak nehrozí žádné riziko alergickýh reakcí a pod.

Taková výplň se nejčastěji aplikuje do "míst v očním okolí", kde právě po aplikaci kyseliny hyaluronové nemají hluboké kruhy často očekávaný výsledek. Nehrozí zde ani tzv. Tyndalův efekt - který je po aplikaci kyseliny hyaluronové možný.

Výplň vlastní plazmou má kratší dobu trvání, ale výsledek je mnohonásobě lepší. Kromě toho je plazma bohatá na vlastní albuminy a ty pro pokožku v očním okolí, ale i jinde působí blahodárně. Pokožka zlepšuje svou struktutu, kmenové buňky startují omlazující účinek.

Doporučuje se aplikovat 4x za sebou ve čtvrtletním intervalu. Výsledek je pak dlouhodobý a překonal naše očekávání.

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace