Dermitage Blog

PLAZMA TERAPIE - OMLAZENÍ VLASTNÍ KRVÍ - PRP

Plazma terapie je výjimečná metoda estetické medicíny. Její použití se stale rozšiřuje a vylepšuje se i technologie, která z Vaší vlastní krve získá to nejcenější pro přirozené oživení regeneraci kožních buněk. Podporuje produkci kolagenu a tím i vyhlazení vrásek.

Nyní přinášíme jednu z nejmodernějších inovací - patentovaný system PRO-PRP, který získá až 12,8 krát vyšší koncentraci než ostatní systémy. 

Jak to funguje? 

Tento druh ošetření je autologní ošetření, které využívá z plazmy část bohatou na krevní destičky (trombocyty), tzv. PRP (Platelets Rich Plasma). Po odběru krve se celý obsah přenese do patentovaného systému PRO-PRP. Tuba s obsahem se vloží do speciální centrifugy, která má přesné nastavení pro získání vysoké koncentrace PRP. Tuto výslednou část plazmy pak specializovaný odborník využije k aplikaci injekční technikou nebo mikrojehličkováním.

Jaká je výhoda?

Autologní znamená “vlastní”. Nepřijímáte žádné cizí nebo umělé látky. Zamezí se  přenosu infekční nemoci, eliminuje se riziko tvorby protilátek, není ovlivňován imunitní systém. Tedy i velmi citlivý jedinec má možnost omlazení bez alergických reakcí. Zároveň je PRP zdrojem růstových faktorů. Laicky řečeno, tělo samo sebe hojí. Dnes se PRP široce využívá v mnoha odvětvích medicíny, např. oční lékařství, ortopedie a mnoho dalších.

Je to bezpečné?

Vzhledem k výše uvedenému jedině ANO. Kromě toho je vše provedeno přímo v rámci ošetření klienta v ordinaci. Výsledek a samotná metoda jsou naprosto přirozené. Navíc dochází také k urychlení procesu hojení kůže po estetických nebo jiných zákrocích.

Největší výhody plazma terapie:

  • Prevence.
  • Urychluje proces hojení kůže po zákrocích.
  • Regeneruje unavenou, povadlou i stárnoucí pleť.
  • Pomáhá zahladit i výraznější vrásky a vypíná silně povolenou pleť.
  • Léčí padání vlasů.

Cena:

  • Patetnovaný systém PRO-PRP od 5500 Kč

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace