Dermitage Blog

PERMANENTNÍ MAKE-UP

Správně provedený permanentní make-up umožňuje získat mladistvější vzhled. Obočí tzv. vláskování nebo 3D Vám vytvarujeme do dokonalých a tváři lichotících linií, rty získají na plnosti díky precizní kontuře a vystínování, případně také plnost rtů podpoříme barvou. Zvýraznění očí linkou je velmi jednoduchý trik, který Vám zaručeně ulehčí život. Permanentní makeup však nemá nahradit líčení. Esteticky zvýrazní, co je třeba na Vaší kráse podtrhnout, anebo efektivně a citlivě potlačí případné nedostatky.

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se nás zeptat. Jsme tu pro Vás a Vaše krása a pocit spokojenosti je naším posláním a radostí.

Proč zvolit permanentní make-up v Dermitage?

1. BEZPEČNOST - Použitím jakékoliv techniky dochází při permanentním make-upu k porušení integrity lidské kůže a je tedy absolutní prioritou zabezpečit hygienické a epidemiologické požadavky. Pracujeme podle doporučení na minimalizaci rizika vzniku infekce, vydaných světovou organizací OSHA. Standardní vysoká úroveň zdravotnického pracoviště je pro nás tudíž nezbytná a klíčová a zásadně používáme jednorázové pracovní pomůcky a prostředky. Vše, co v Dermitage použijeme při Vaší návštěvě, je určeno výhradně pro Vás. 

2. JEMNOST - Vlastní výkon spočívá v implantování barevných pigmentů pomocí speciálních jehel ručně. Jedná se tedy o RUČNÍ metodu permanentního make-upu, která jako jediná zaručuje možnost tak jemné precizní kresby, že chloupek vypadá jako skutečný. Výkony provádíme již od roku 2004 s použitím patentovaného systému v USA -  Comfort System. Nazývá se také vlásková metoda obočí nebo 3D obočí.

3. PŘIROZENOST – pokud má být obočí přirozené, musí barvě chloupku odpovídat přesně barva pigmentu. Znalost barevné teorie je nezbytným předpokladem pro dokonalý výsledek. Barva je implantována do kůže a Vy se můžete spolehnout, že naši zkušení profesionálové vyberou takovou barvu, která v kůži neskončí s nádechem modré, zelené, růžové nebo fialové. Vybíráme barvu přesně dle Vašeho podtónu. Máme k dispozici více než 50 vysoce kvalitních barev bez nutnosti je míchat. Navíc, vždy máte jistotu stejné originální barvy. V obočí doplňujeme jeho hustotu jednotlivými chloupky, které odpovídají přirozenému obočí. Pokud je nutná korekce, domluvíte si další termín za 4 týdny, cena korekce je podle náročnosti a není zahrnuta v ceně výkonu.

Pokud jste se k nám objednali na permanentní make-up, doporučujeme ke stažení informace ZDE.

Jak si vybrat správně salon, kde si nechám vytetovat obočí se dozvíte na našem blogu

Máte prořídlé vlasy? 

Řešení je permanentní probarvení vlasové části DERMITAGE®

  • Cena je podle časové náročnosti stanovena při konzultaci od 6500,-Kč

Tato metoda se používá k rekonstrukci např. po úrazech, kde díky jizvám nerostou vlasy a klient si přeje její kamufláž. Nebo je vhodné tímto způsobem probarvit pokožku ve zřídlé vlasové části, která pak tolik neprosvítá. Výkon není bolestivý. Na tento výkon není nutné se nijak speciálně připravit. Vlasy musí být umyté a po provedení není možné si týden vlasy mýt a chemicky ošetřovat.

Pro koho je výkon vhodný?  

Podívejte se na naše reference:

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace