Dermitage Blog

OČNÍ OKOLÍ

Od prevence až po středně hluboké vrásky

Pokud chcete skutečně pečovat o oční okolí a předejít tak rychlému stárnutí této nejcitlivější oblasti s nejjemnější pokožkou, nabízíme Vám velmi účinné ošetření vhodné až pro středně hluboké vrásky.

Peptidové ošetření očního okolí s novotvorbou kolagenu

 Je vhodné nejen pro řešení vrásek kolem očí a tmavých kruhů, ale dokáže Vám pomoci i pokud máte váčky pod očima.

Dále je vhodné:

  • po laserových výkonech,
  • po mikrojehličkování,
  • po plastické operaci víček,
  • pro ošetření spálené pokožky od slunce.

Jak to funguje?

Patentovaným očním dermaválečkem Genosys jsou ošetřeny pečlivě všechny vrásky očního okolí. Peptidové sérum se tak dostane do hlouky kůže až tam, kde je možné stimulovat kolagen. Tím se aktivita ještě zvýší a díky kombinací gelových polštářků a očního EyeCell krému je výsledek patrný již po několika ošetřeních. Pokud nechcete absolvovat mikrojehličkování nebo nemáte v blízkosti speciálně vyškolené pracoviště, nezoufejte. I s použitím samotných peptidových produktů z řady EyeCell (tedy krém, sérum a polštářky) uvidíte výsledek také, jen to trvá o něco déle, protože do pokožky se nedostane tak vysoké procento účinných látek a peptidů.

Věříte na zázraky? My také ne. Nicméně na tomto produktu můžete vyzkoušet účinek během 30 minut!

Stáhněte si letáček k peptidovým produktům EyeCell. Doporučujeme Gelové peptidové polštářky, které si můžete objednat zde.

Neoperativní ošetření dolních a horních víček

Ošetření, které se provádí mikrojehličkou. Jedná se o účinný zákrok bez skalpelu, který je prováděn v lokální anestezii. Trvá několik minut. Výsledek je viditelný po 1 měsíci. Podle stavu vrásek a tzv. "pytlů" pod očima je někdy nutné provést ošetření 2x.

Mezonitě s novotvorbou kolagenu

Středně hluboké vrásky lze take řešit pomocí 100% vstřebatelných mezonití. Používají se jiné něž pro lifting. Tyto jsou o síle vlasu a zavádějí se pomocí akupunkturních jehliček. Výsledek Vás mile překvapí. Ošetření trvá 20 minut a provádí se v lokální anestezii za použití krému.

Botulotoxin - znehybnění mimických svalů

O vhodném použití této látky se dočtete více zde.

Plazmaterapie 

Plazmaterapie je možná kombinace všech zmíněných ošetření. 

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace