O nás

Dermitage

Estetické centrum pokrokových technologií a značek

Ivetinou snahou a celoživotní filosofií je přinášet k nám do Čech a následně zastupovat skutečné lídry v oblastech, ve kterých podniká, a ve kterých uplatňuje své dovednosti. Získala proto specifické certifikáty v rámci exkluzivních zastoupení a školení pro mnoho světových značek.

Můžete se s ní tedy setkat jako s certifikovanou školitelkou značky Xtreme lashes (prodlužování řas), Mavex (švýcarská pedikúra a manikúra), Genosys (mikrojehličkování a permanentní make up) a Microblading SofTap , Genuline a BrowLine.

Seznamte se s naším týmem

Iveta Pecháčková

majitelka Dermitage s.r.o. a školitelka

Iveta sbírala své zkušenosti v rámci 20 let v oboru estetické medicíny a kosmetologie na prestižních předních pracovištích, jako jsou Ústav lékařské kosmetiky Praha a Plastická chirurugie a popáleniny FNKV Praha. K jejímu profesnímu rozvoji významně přispěly také zahraniční stáže v USA, Holandsku, Francii, Švýcarsku a Polsku.

Ivetinou snahou a celoživotní filosofií je přinášet k nám do Čech a následně zastupovat skutečné lídry v oblastech, ve kterých podniká a ve kterých uplatňuje své dovednosti. Získala proto specifické certifikáty v rámci exkluzivních zastoupení a školení pro mnoho světových značek. Můžete se s ní tedy setkat jako s certifikovanou školitelkou značky Xtreme lashes (prodlužování řas), Mavex (švýcarská pedikúra a manikúra), Genosys (mikrojehličkování a permanentní makeup) a Microblading SofTap a Genuline a BrowLine.

Kristina Nováková

Nová podpora týmu Dermitage na pozici asistentky

Mezi její koníčky patří nové trendy v kosmetice a mimo jiné také sport, cestovaní a zdravý životní styl.

Pavlína Janoušová

Švýcarská pedikérka

Švýcarská pedikérka Dermitage a máma dvou školáků, která kromě koníčka, své práce, je i nadšená běžkyně a koňařka s dlouhou a úspěšnou kariérou v parkuru.
Jste-li z Prahy a okolí, můžete se objednat na tel. čísle 777 187 811

Eliška Novotná

kancelářská posila - veletrhy, objednávky a provoz kanceláře

Studentka Policejní akademie. Ráda komunikuje s lidmi, snaží se, aby v co nejvyšší možné míře bylo vyhověno přáním zákazníka. Volný čas tráví sportem, zábavou s přáteli nebo sama s dobrou knihou.

Externí Certifikování školitelé

Jana Sálová

školitelka Švýcarská pedikúra Královéhradecký kraj

Jana je velkou zastánkyní zdraví nohou a jejich vlivu na celé tělo i mysl. Dlouhá kariera ve farmaceutické firmě na vedoucí pozici ji přilákala k pedikúře, jako možnosti starat se o své tělo – konkrétně o nohy. Při jejím ošetření Švýcarskou pedikúrou si hluboce zarelaxujete u neuvěřitelné masáže.
Jste-li z Královéhradeckého kraje a okolí a máte-li zájem o švýcarskou pedikúru, neváhejte ji kontaktovat. Jako profesionál i jako klient. Jana Sálová, Nová Paka. Tel. číslo 774 126 126

Dita Marcinová

Certifikovaná školitelka na Moravě pro značky Xtreme Lashes, Mavex Švýcarská pedikúra, Neyes

V roce 1994 odmaturovala na střední odborné škole ve Vizovicích - obor kosmetika.
Poté studovala pedagogické vzdělání v Olomouci a 8 let na škole ve Vizovicích vyučovala odborné předměty a odborný výcvik.
V roce 1998 začala sama v tomto oboru podnikat a současně získávala další zkušenosti u modelingové a reklamní agentury.
V roce 2006 založila své Estetické Centrum ve Vsetíně.
Byla mezi prvními Certifikovanými stylistkami Xtreme Lashes v ČR. Pak s každou novou značkou, kterou Dermitage získala k zastoupení, byla Dita opět mezi prvními, kdo se zaškolil.
Její Estetické Centrum je považováno za jedno z nejlepších v okolí a kvalita výrobků Ditě zaručuje stálou a spokojenou klientelu. Díky všech jejím zkušenostem jsme velmi rádi, že je naší certifikovanou školitelkou na Moravě pro značky Xtreme Lashes, Mavex Švýcarská pedikúra a Neyes.

Externí Certifikování školitelé - Slovenská republika

Barthova Zuzana

Pedikérka, manikérka

Již 22 let pracuje v odboru pedikúra – manikúra. Z toho 12 let pracovala jako lektorka pro tyto odbory. Stala se první švýcarskou pedikérkou na Slovensku. Byli jsme velmi potěšeni jejím zájmem o spolupráci s Dermitage. Zuzana Barthová je často zvaným hostem televizního pořadu Dobré ráno. Jejími koníčky jsou běh a krocení šelem:) Lépe řečeno - je majitelkou psíka.