Dermitage Blog

O NÁS

Dermitage - estetické centrum pokrokových technologií a značek

 

Vášnivá touha po estetice a kráse je důvodem, proč Dermitage vznikla. Využití nejmodernějších technologií, které jako první přináší ze světa na náš trh, ji dělá jedinečnou.

Náš tým patří ke špičkám ve svém oboru. Zakládáme si na vlastní odbornosti a dlouhodobé praxi s ověřenými referencemi. S hlubokým profesním zájmem předáváme své zkušenosti dále ve specifických odborných vzdělávacích programech, které pořádáme.

Naším cílem bylo, je a bude vytvořit důvěryhodné osobní útočiště, kde ženy a muži naleznou to nejlepší řešení právě pro svůj život, pro svůj dobrý pocit, vlastní spokojenost a zdravé sebevědomí.

Seznamte se s naším týmem

Iveta Pecháčková

majitelka Dermitage s.r.o. a školitelka

Iveta sbírala své zkušenosti v rámci 20 let v oboru estetické medicíny a kosmetologie na prestižních předních pracovištích, jako jsou Ústav lékařské kosmetiky Praha a Plastická chirurugie a popáleniny FNKV Praha. K jejímu profesnímu rozvoji významně přispěly také zahraniční stáže v USA, Holandsku, Francii, Švýcarsku a Polsku.

Ivetinou snahou a celoživotní filosofií je přinášet k nám do Čech a následně zastupovat skutečné lídry v oblastech, ve kterých podniká a ve kterých uplatňuje své dovednosti. Získala proto specifické certifikáty v rámci exkluzivních zastoupení a školení pro mnoho světových značek. Můžete se s ní tedy setkat jako s certifikovanou školitelkou značky Xtreme lashes (prodlužování řas), Mavex (švýcarská pedikúra a manikúra), Genosys (mikrojehličkování a permanentní makeup) a Microblading SofTap a Genuline a BrowLine.

TATO POZICE JE VOLNÁ - HLEDÁME MOŽNÁ PRÁVĚ VÁS

Pozice asistentky je naší podporou týmu v rámci služeb, obchodu i marketingu.

Pokud ovládáte Microsoft Word, Excel a Power Point. Sociální síť FB. Jste flexibilní časově. Rád/a se učíte novým věcem a komunikujete s lidmi.

Jazyky: AJ

Zašlete strukturované CV na obchod@dermitage.cz

 

Iveta Linhartová

Iveta je nová posila profesionálního týmu Dermitage. Je certifikovanou Lashistkou Xtreme lashes. A připravuje se na pozici školitel Xtreme Lashes. Absolvovala úroveň certifikace a má 4letou praxi v aplikaci řas.

 

Jurij Balabanov

S Jurijem se můžete setkat v rámci jeho terapeutické praxe. Do týmu Dermitage přináší služby rollfterapie a ve svém přístupu úročí 20 let praxe v ČR, Rusku i na zaoceánských lodích.

Jeho specializací je harmonizace nepohodlí vašeho fyzického těla. Pod jeho vedením jsou k dispozici i harmonizační sezení, kterými se odblokují projevy psychické na fyzickém těle.  

 

 

 

Gabriela Vlachová

Gabriela má zdravotnické vzdělání a jejím koníčkem je švýcarská pedikúra a manikúra.V Dermitage je školitelkou pro značku Mavex a obchodním specialistou. Máte-li jakékoliv dotazy k produktům, chcete li se stát partnerem XL nebo Švýcarskou pedikérkou, je Gabriela tím správným kontaktem.


Náš tým lékařů, kteří pro vás vyhledávají a školí ty nejkvalitnější produkty pro estetickou medicínu:

 MUDr Václav Poláček, CSC, školitel FTC a DUO lifting

 MUDr Martin Skála, školitel FTC a DUO lifting

 MUDr Irena Janková, školitel FTC a DUO lifting

 

Dermitage je nestátní zdravotnické zařízení. 

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace