Dermitage Blog

MASÁŽE Rolfterapie - Rolfing

Rolfterapie - vaše fyzické tělo je v nepohodlí

Před 10 lety jsme začali v Dermitage s "masáží" která vyvolávala údiv a náš "masér" terapeut Jurij Balabanov byl označován za šamana.

Pokud máte jakýkoliv diskomfort na fyzickém těle, začněte s rolfterapií. Jedná se o sérii ošetření, které jako slupky na cibuli odlupuje zkušený terapeut a dostává se hlouběji až k jádru. Vaše nepohodlí mizí a výsledek je dlouhodobý.

Nejen práce u počítače, chronické bolesti páteře, ztuhlý krk, omezená pohyblivost a nespavost, ale emocionální stres, to vše je pomocí Rolfterapie možné odstranit.

Budete překvapeni výsledkem a pokud jste kdykoliv předtím Rolfterapii absolvovali, udiví vás velmi inovativní postup, ještě více účinný a bez tak nepříjemné "bolestivosti". Ano jde to jinak a můžete vyzkoušet na svém těle.

Každý projev nepohody na fyzickém těle má zdroj někde uvnitř, náš terapeut ho s vámi dokáže identifikovat a odstranit.

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace