Dermitage Blog

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ

Přijd'te si zarelaxovat a využijte k tomu vysoce účinné přípravky medicinální kvality. O nových pěstících a relaxačních ošetřeních se můžete informovat při osobní konzultaci s naší kosmetickou specialistkou, která si vybrala kosmetiku jako svoje poslání a je jejím velkým koníčkem.

Kosmetické ošetření provádíme s farmaceuticky čistými produkty firmy Genosys o vysoké koncentraci účinných látek zejména biomimetických peptidů, aminokyselin, kyseliny hyaluronové, kmenových buněk z damascénské růže, hroznového vína s vysokým obsahem Rosveratrolu a dalších farmaceuticky významných látek určených k aplikaci přímo do kůže. 
Produkty neobsahují parabeny, alkohol, minerální suroviny, surfaktanty, parfemaci atd. Jedná se o kosmeceutické přípravky.

Pro detoxikaci doporučujeme švýcarské ošetření La Perla Nera. Superdetox je moderní ošetření, které zbavuje pokožku toxinů, volných radikálů a škodlivých látek ze znečištěného prostředí. Schopnost super čistého bioaktívního uhlí, přírodní detoxifikační phytokomplex a extra panenský olivový olej zajišťuje vaší pokožce i tělu vysoce detoxifikační a pěstící ošetření. Takto vypadá nanesení masky. 

Detoxifikační kostka mýdla je určena pro domácí použití a je možné mýt i pleť s akné. Pokud máte zájem dozvědět se o bioaktivním uhlí více, bude jistě překvapeni, co vše jste možná nevědeli o "černém diamantu".

 

 

 

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace