Dermitage Blog

APLIKACE BOTULOTOXINU

Vrásky

Pomocí botulotoxinu se dá ovlivnit hybnost svalů. Lépe řečeno sval ochrne. Protože se sval nepoužívá, vrásky se vyhladí. Výsledek nastupuje do několika dní. Je dlouhodobý minimálně 4 a více měsíců. Jak dlouho výsledek vydrží závisí na několika faktorech např. na množství použité látky, na hloubce vrásky, aktivitě mimiky, množství opakovaných aplikací. V některých případech dojde i k tomu, že látka nezabírá a je třeba navrhnout jiný druh ošetření. Naším tipem je obličejové cvičení, které posiluje svaly, a pokud jste vytrvalí a důslední, může naprosto vyloučit jiné potřeby estetických úprav. Informujte se u nás v Dermitage!

Časté lokality ošetření jsou: čelo, vrásky kolem očí, "mračivka", "kuřácké vrásky" a další.

Nechtěné "nedostatky" v obličeji

Botulotoxin se nepoužívá jen pro odstranění vrásek, ale jeho schopnost "vyřadit" funkčnost svalu ochrnutím se využívá pro některé nechtěné "nedostatky". Jsou to například viditelné dásně, sval na krku, povislá víčka a další.

Pocení

Časté je také ošetření nadměrného pocení botulotoxinem. A to nejen v podpaží, ale i pocení nohou je řešitelné. Jedná se však o injekční aplikaci a její trvání není dlouhodobé. Náš tip, než se rozhodnete, je úžasný švýcarský unikátní přípravek Active Carbon Cream. Obsahuje aktivní uhlí, které má vysokou schopnost absorbce a zamezí i zápachu nohou. Výsledek garantujeme při správném a pravidelném použití.

Napište nám

Jméno a příjmení
E-mail
Zpráva
 

Produkt měsíce

Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Hand Anti Dark Spots Cream 100ml
Obchodní odd. ČR a SK:
+420 725 988 585

Objednat se jako klient Dermitage:
+420 603 163 330
ŽELEZNÁ 490/14
Praha 1 Staré Město
PSČ 110 00
Plastická-chirurgie.info

Dermitage se specializuje na zákroky Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy, Facelift Prime Lifting - Mezonitě a Injekční lipolýza na portálu Plastická-chirurgie.info.

Blog
Instagram Mapa stránek
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace